Wersja Polska English Version Tieng Viet


Home  Oferta  O Firmie  Klienci  Pomoc  Kontakt


Kilka słów o Studio Grafiki Komputerowej SAO NET

Studio Grafiki Komputerowej SAO NET specjalizuje się w projektowaniu rozwiązań internetowych począwszy od prostych stron www przeznaczonych dla niewielkich firm poprzez portale tematyczne, kończąc na zaawansowanych rozwiązaniach e-commerce obsługujących systemy płatności.
Obok projektowania stron www zajmujemy się także pomocą w rejestracji domen, konsultacjami na tematy związane z Internetem oraz promocją internetową. Obok internetu, specjalizujemy się w grafice komputerowej oraz w sieciach lokalnych. Nasza pełna oferta przedstawi Państwu wszystkie usługi internetowe jakie świadczymy.

Proces realizacji

Realizacja serwisu www przebiega w kilku krokach
 • konsultacje z klientem w celu poznania specyfiki firmy, zapoznania się z wizją firmy w Internecie (lub prezentacja własnej wizji) oraz zebranie materiałów do dalszych prac.
 • opracowanie schematu logicznego serwisu www, który opisuje rozmieszczenie informacji w serwisie oraz powiązania między nimi. Na tym etapie także ustalamy jakie narzędzia i technologie będą niezbędne do zaprojektowania strony internetowej.
 • opracowanie przykładu szaty graficznej zawierającego proponowane rozmieszczenie elementów/sekcji strony oraz ukazujących "charakter" projektowanej witryny.
 • prezentacja schematu logicznego i szaty graficznej klientowi, po akceptacji których i dostarczeniu całości materiałów rozpoczniemy pracę nad budową serwisu
 • realizacja serwisu czyli tworzenie grafiki, przetwarzanie zdjęć dostarczonych przez Klienta, tworzenie lub przepisywanie tekstów, pisanie niezbędnych skryptów, kodowanie HTML, łączenie wszystkich elementów w sprawnie działający serwis internetowy.
 • testy i optymalizacja serwisu czyli wszystko co należy zrobić przed upowszechnieniem serwisu w Internecie
 • umieszczenie serwisu na docelowym serwerze i ostateczna publikacja.

  OPROGRAMOWANIE

  Wszystkie serwery w sieci SAO NET działają pod kontrolą systemu operacyjnego Linux a za najważniejsze usługi odpowiadają:
  Obsługa stron WWW: Apache HTTP Server
  Obsługa poczty: Sendmail + IMAP
  Obsługa domen: Berkeley Internet Name Domain (BIND)
  Bazy danych: PostgreSQL, MySQL

  SERWERY POMOCNICZE

  ftp.restaurant.com.pl - archiwum FTP, na którym udostępniamy m.in. popularne oprogramowanie do obsługi Internetu.
  sql.restaurant.com.pl - serwer baz danych MySQL.


  Biuro Obsługi Klienta

  W dni powszednie, od 12 do 20 (numer stacjonarny, lub przez całą dobę - numer komórkowy) możesz zadzwonić do nas z problemami i pytaniami dotyczącymi świadczonych przez nas usług internetowych. Możesz również wysłać list internetowy na adres bok@saonet.com.pl, pod którym pracuje wiele osób gotowych pomóc rozwiązać najtrudniejsze problemy.

  Pomoc techniczna dotyczy zarówno kłopotów z prawidłowym ustawieniem skrzynek pocztowych, jak i kłopotów z instalacją oprogramowania internetowego - przeglądarek bądź programów pocztowych, instalacji modemu, a także zarządzania Twoim pakietem usług - tworzenia i usuwania kont pocztowych, zmiany haseł czy dodawania nowych stron do Twojej witryny internetowej.

  Najczęściej zadawane pytania będziemy gromadzić i prezentować jako tzw. FAQ (Frequently Asked Questions - Najczęściej Zadawane Pytania). Ponadto wkrótce stworzymy również kilka artykułów o problemach i sposobach ich rozwiązywania - co możesz sprawdzić samemu, zanim wykręcisz numer pomocy technicznej. Bo tak naprawdę, Internet nie jest aż tak skomplikowany i większość problemów możesz rozwiązać samodzielnie.

  Nasze telefony: +48 0/.../22 7305121 ,0-502451858
  Pomoc całodobowa: +48 0-502451858  Nasza siedziba

  Studio Grafiki Komputerowej SAO NET mieści się w Pruszkowie pod Warszawą.

  Studio Grafiki Komputerowej SAO NET
  ul. Kraszewskiego 1, 05-800 Pruszków
  NIP: 534-002-82-18, REGON: 002176364

  ING BANK ŚLĄSKI O/PRUSZKÓW
  Nr 10501924-2251058489

  infolinia: +48 0/.../22 7305121, 0 502111683 ;0 502451858
  fax: +48 0/.../22 7301055
  E-mail:biuro@saonet.com.pl
  http://www.saonet.com.pl
 • System obserwacji
  Systemy obserwacji obiektu...
  Prezentacje multimedialne
  Prezentacje multimedialne, filmy reklamowe
  Grafika komputerowa
  Grafiki komputerowe,projekty, fotografia
  Tworzenia strony WWW
  Strona informacyjna
  Strona podstawowa
  Pakiet Bussiness
  Pakiet Professional
  Sklepy internetowe
  Aplikacje internetowe

  Strony WAP
  Strony w technice WAP
  Sieci komputerowe
  LAN i WLAN

  Sieci LAN
  Sieci bezprzewodowe WLAN

  Opieka nad sieciami
  Opieka nad sieciami